Гълъби - грижи, специфика, отглеждане

мъжки или женски ;)

Мнениеот sasin » Вто Апр 08, 2008 12:25 am

Ама че миниатюрна човка.. И що му е така едното крило.. Как сте го хванали, да не е наранено..
офис без хартия е химера в болното въображение на консултантите по фирмено управление
sasin
Пчела майка

Re: Намерих гълъб!

Мнениеот ZaZiUiLo2 » Вто Апр 08, 2008 10:42 am

ceci написа:благодаря :bs: регнах се, чакам аутх от гАдмина :ad:
От къде сте? Гълъбът е много хубав! Ако имате възможност го гледайте! Но вижте му крилото да не е счупено защото го държи по много странен начин :? Сравнете го с другото...
Съни :ba:
Аватар
ZaZiUiLo2
В пасажа

Мнениеот ceci » Вто Апр 08, 2008 11:40 am

Баща ми го е оставил на балкона (остъклен е) :ag: беше си легнало миличкото, ама като ме видя се стресна и стана. Погледнах му крилото и ми се стори, че не увиснало като преди. Малко се е пооцапал тук таме, ама то защото където е къкал, там си е лягал :ajaweki: :ajaweki: Не знам какво ще го правим hsuh До няколко дена ще решим. Иначе писах във форума по-горе и се появи едно момче от русе (аз също съм от русе), което изяви желание да го купи :ag:
ceci
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Вто Апр 08, 2008 2:29 pm

Това трябва да е нечии избягал любимец. Ако го пуснеш най0вероятно ще си иде удома. Или пусни някаква обява из интернет за изгубен гълъб...Как наистина го хвана? Той не се ли опита да избяга? :? Може ли да лети? Но ако не намериш на кой е не е лошо да си го гледаш :smile:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Вто Апр 08, 2008 3:15 pm

Аз днес на орлов мост дадох на едно гълъбче 23 български фъстъка :ba:
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот ceci » Вто Апр 08, 2008 3:51 pm

COLUBER написа:Това трябва да е нечии избягал любимец. Ако го пуснеш най0вероятно ще си иде удома. Или пусни някаква обява из интернет за изгубен гълъб...Как наистина го хвана? Той не се ли опита да избяга? :? Може ли да лети? Но ако не намериш на кой е не е лошо да си го гледаш :smile:

Ами как.. лесно. Той си беше легнал в тревата и когато баща ми се опита да го хване литна под една тераса, но го хвана :ag: Едва ли ще си го оставим. Баща ми днес е ходил при някакъв ветеринар и ветеринаря му казал, че в Русе имало дружество. Вероятно ще си го потърсят. Оставил е телефон за връзка. :ay: :bs:
Не знам защо при положение, че имам гризач ме е страх от гълъб. :ajaweki: Едно е сигурно - страховете са взаимни :ag: като си протегна ръката към него се дърпа и гука да не го пипам, ама като го докосна не бяга, защото вижда че не му причинявам болка :aa:
ceci
Животинче с въпрос

Мнениеот ceci » Пет Апр 11, 2008 12:24 pm

Гълъба е още вкъщи. Никой не ни се обажда. Стои си спокойно и си яде :) Една вечер баща ми влезе в стаята да ме пита нещо и викам какво прави гълъба, а той "бихме се преди малко" :ai: :ai: :ai: Питам как? Ми като си протегнел ръката към него и гълъба го удрял с крило hsuh отидох да видя и леле много боли [newsm05_04.gif]
ceci
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Пет Апр 11, 2008 12:52 pm

Ти тука се смееш ама траа да внимаваш много със гълъбите, че те са много опасни! Могат да ти клъвнат пръста така зверски, че ще ти се появи червенка все едно са те ощипали!!!! И имаи предвид, че гълъба с крило може да ти отсече главате, така че гледай да не го ядосваш!!! Много е опасно, мен ми се карат, че взех крокодил ама ти с тоя гълъб не знам какво ще правиш :ai: icon_crazy

Офтопик:
:aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: icon_bowdown icon_bowdown icon_bowdown icon_bowdown icon_bowdown
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ceci » Нед Апр 13, 2008 3:49 pm

Още е вкъщи :) Жив, храни се.. Никой не ни се обади и май ще си ни остане за нас :ad:
ceci
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Пон Апр 14, 2008 10:57 am

Супер! :ay:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ceci » Сря Апр 16, 2008 4:05 pm

След като поседя една седмица на масичката на балкона се почувства в свой води и вече си седи на микровълновата. Приближа ли се прелита на масичката и обратно :ajaaski: искам да го хвана :ajaaski:
ceci
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Сря Апр 16, 2008 4:50 pm

:aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki:
Не става с гонене :ag: опитай да го опитомиш, дори да е бил свикнал спредишния си стопанин нормално да го е страх от теб. Заставай за извесно време близо до него без да го гониш, гукай му, говори му, хвърляй му храна...ще свикне, но не го гони!
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ceci » Сря Апр 16, 2008 5:52 pm

да, той баща ми му гука като иска да го вземе icon_crazy :ajaweki: :ajaweki: ще трябва и аз да пробвам. Ако беше куче да лая ли трябваше :ag: :ag: хахаха Ама сутрин като му сложа храна в купичката прелита да яде де :ad: ще ме заобича :ag:
ceci
Животинче с въпрос

Намерихме гълъб със счупен крак...

Мнениеот Кукувица » Пет Май 02, 2008 10:39 pm

Намерихме гълъб (Гу) със счупен крак, заведохме го веднага на ветеринар и
той сложи една превръзка с твърдата част за да го закрепи...

След 5 дена Гу си беше махнал твърда част и се беше оплел яко в марлята...
Та го водихме пак да му я сменят, но за жалост крачето нямаше никакво подобрение.

Ветеринарят ни каза, че ако искаме да зарастне трябва да го заведем в зоологическата градина и там да му сложат шина, която струвала 70 лева, приятелят ми веднага реши... (нали си обича пилета ;) ) "майната им на парите Гу е вече наша отговорност", та звъняхме на телефона към лечебницата на зоологическата, но... нали са празници, нормално... никой не отговори...

Вече минаха 8 дена, от както е при нас...
Май обича най-много хляб, защото житото и ядките по по-малко ги яде, а най-странното е, че вода изобщо не пие.., а изпражненията му са зелени?!?

Аз съм много страхлива... притеснявам се, че Гу може да ни зарази с нещо.. все пак са по-мизерни уличните гълъби и от плъхове (никой да не се засяга, но... все пак се хранят предимно от кофите) и ... макар, че си мием ръцете след като сме го пипали... доста често се е случвало да вдишаме въздуха долитащ от клетката му...

Та...

Някой знае ли:
1 - Можем ли да залепим крачето му с каноконлит
(виждала съм лекари да го прилагат на порезни рани при хора) или поксипол?
2 - как и с какви болести би могъл да ни зарази?
3 - нормално ли е да са му зелено оцветени изпражненията?
4 - защо не пие вода?
5 - ветеринарката каза, че може и да го пуснем така, както си е (със счупено краче) и че то рано или късно ще се откъсне (*брррр*) и ще падне и той ще се научи да пази равновесие на 1 крак. Според вас по-добре ли е да го пуснем сега, със счупено краче или да го държим още 10-ина дни в клетката, голяма колкото каса бира горе в таванското помещение - на отворен прозорец, където според мен му е скучно и си иска свободата (не искаме да го гледаме на терасата)?
Кукувица
Животинче с въпрос

Re: Намерихме гълъб със счупен крак...

Мнениеот zoomaniak » Пет Май 02, 2008 10:51 pm

вземете 2 сладоледа - изящте ги - вземете техните дървени клечки и от тях направете шина...от едната де според кракът...дължината....омотайте с бинт и сложете малко гипс да стегне - но да има луфт за да може после с ножица да махнете шината...гипс има - бинт има - сладолед има - действайте
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Пет Май 02, 2008 10:53 pm

дайте му мокър хляб
може да се заразите от всичко и всеки - не мислете за това - спазвайте си хигиена и тва е

за изпражненията не знам...
купете му храна за едри папагали - няма да устои :ag:
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот mommovet » Съб Май 03, 2008 9:21 pm

Ако искате да помогнете на птичето потърсете някой, който да го шинира добре, ако след толкова време крачето не е почнало да съхне. Канаконлитът за рани е малко по-различен от нормалния и става само той - другите не, освен това това става само за кожа, кости не се лепят с него. На един крак няма да преживее дълго навън. Спокойно можете да го храните наистина с храна за средни папагали, слънчоглед, хляб, бисквити с кисело мляко и т.н. Може да не го виждате да пие вода или да се плаши от паничката. Има денонощни клиники, които работят не само по празниците, но и през нощта.
Аватар
mommovet
Пчела майка

Мнениеот Кукувица » Съб Май 03, 2008 9:25 pm

Ами ние бяхме в клиника - ветеринарката му постави на крачето твърдата част от опаковката на игла..., но Гу вече 2-ри път си го маха...

Идеята с гипса ми допадна много - утре вечер ще го пробваме, а ако и това не помогне .. ще изтърпим до вторник и директно в зоологическата.
Кукувица
Животинче с въпрос

Мнениеот mommovet » Съб Май 03, 2008 10:02 pm

Гипса тежи повече от птицата - не го пробвайте ще й навредите повече, отколкото ще помогнете.
Аватар
mommovet
Пчела майка

Мнениеот Кукувица » Нед Май 04, 2008 6:25 pm

Вчера, в нет-а, намерихме една ветеринарна клиника "Анимо", която работи денонощно и днес се вдигнахме сутринта да заведем Гу там.

Изключително добро впечатлене оставиха в нас лекуващите!
Много съжалявам, че не знаехме и не заведохме Гу веднага при тях.
Обясниха ни, че такава превръзка, каквато е направила нашата ветеринарка е недопустима при такава открита рана (костта стърчеше на вън и все едно крачето се държи само на пера...), учудиха се, че толкова време е с такова счупване и все още яде (ядосвам се, че сме такива глупаци да се доверим на специалист и да не пишем и четем в нет-а толкова време!).
Направиха му операция и ... казаха, че има шанс крачето да се възстанови (ако бяхме отишли направо там... :ajaaski: щеше да е почти сигурно :bu: ).. сега ще му слагаме някакви антибиотици във водата... и така...

За пореден път разбирам, че ако имаш проблем отивай винаги при най-добрия в областта лекар/ветеринар... и не се оставяй неинформиран!
Кукувица
Животинче с въпрос

Мнениеот Кукувица » Нед Май 11, 2008 3:17 pm

Гу я водихме вчера да й сменят превръзката... вече си стъпва на крачето, буйства дори си отваря сама транспортната кутия :ag: !

Казаха, че й е още рано да я пускаме... "поне още месец", а милата много се измъчва вече, хич не ни гледа с добро око, а и като я хващаме за да и дадем антибиотика (оказа се, че трябва в устата да и го впръскваме сутрин и вечер) вече яко се съпротивлява.
Явно е укрепнала, защото и крилата са и все по-силни, а ветеринарите, които вчера я прегледаха мислят, че Гу е мъжка, но не знаят колко много грешат :ap: !

Продължава да не пие вода... или пие толкова малко, че изобщо не се забелязва, храната й от преди седмица е вече за гризачи ама... тя не яде всички семена от там...

Вчера или аз бях в агресивна фаза и всички ми се струваха странни или наистина беше така (по-скоро е от мен). Първо питахме по телефона дали може да я заведем в друго звено на същата клиника, защото ни е по-близо (до Младост и обратно пътуваме за 3 часа +- 10 минути...) отговорът беше неадекватен, за това решихме, че все пак ще я измъчим с това пътуване, защото ще я заведем на мястото, където са й помогнали най-добре за сега. Та ето ни в клиниката в Младост. Обяснихме, това което знаехме и по-скоро това, което се е случило след операцията, честно аз очаквах, те да извадят бумагите от миналата неделя, да прочетат какво й е правено на гълъбицата ни и да извършат процедурите, за които са ни извикали днес (да не говорим, че това, което разбрах миналата неделя беше, че ще и махат превръзката и, че ще е достатъчно укрепнала за да я пускаме). Питаха ни дори с какво е фиксирано крачето?!? някой от лекарите каза май с игла ама не знаел със сигурност. Тогава една от лекарките спомена, че за сега дори не е за махане на конците (егати... и конците ще и махат мислих, че те ще се разложат), а не знае дали няма да и махат и иглата, която била в костта :ai: (изведнъж спрях да разбирам).
Отношението вчера беше доста сурово в началото, но после като видяха зверският блясък в очите ми нещата влязоха в релси. Казаха ни "да жертваме някоя стая за нея"?!? докато не свикне да каца и отлита като хората... Странно ми е... поне превръзката сега е по-лека и Гу има сетивност в крачето!
Та така... още месец ще е с нас ... поне няма да се гърчим взаимно още много с антибиотика... :bp:
Ще я водим пак там другата неделя, за да я прегледа ветеринарният лекар, който я е оперирал... за да каже той какво и как да се предприеме за напред...
Кукувица
Животинче с въпрос

Мнениеот kitana » Нед Май 11, 2008 7:18 pm

А защо не се консултирате с друг лекар?Няма много добри отзиви точно за тази клиника в Младост.......
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Мнениеот Кукувица » Пон Май 12, 2008 8:08 pm

Виж, знам че изглежда меркантилно, но за нея сме хвърлили над 80 лева... и то без да броим пътя и загубеното време...
Не ми се ходи при още един ветеринар и тепърва всичко да започва от начало, а и няма нужда.
Ветеринарите в клиниката си разбират от работата, Гу вече стъпва на крачето!
Това че нямат организарана бюрократична част е проблем, който се решава с постоянство и малко допълнителен труд, дано някой ден осъзнаят колко много ще ги облекчи тази малка досадна работна промяна :ab:
Кукувица
Животинче с въпрос

Мнениеот doggy_style » Сря Май 14, 2008 12:12 am

ако ще си го гледаш е добре да му намериш компания, сам ще му е скучно и няма да се чувстеа добре.
doggy_style
Животинче с въпрос

Гу, умря...

Мнениеот Кукувица » Пон Май 19, 2008 6:41 pm

Днес сутринта щяхме да я пускаме, а тя умря...

Вчера беше перфектно, яде почти от ръцете ни, пи вода пред нас, скачаше доволно в клетката с двата си крака (бяха и махнали конците преди няколко часа и тя сякаш се почуства отново свободна...)
Днес сутринта, се беше свила и само хрипаше учестено... в такстито повърна кръв и семки, а в клиниката и биха някакъв антибиотик и за няма и минута умря...

Няма да гледам повече никакво същество в нас.
Не разбирам живота...

Погребахме я.
Кукувица
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Пон Май 19, 2008 6:46 pm

:ac:
Съжалявам
Това е живота...отговаряме за същества и материя която е много сложна...
Не се заричайте...
Има време - ще ви мине?
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пон Май 19, 2008 6:54 pm

Страшно сажалявам. [mood_feelings_hurt.gif]
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот meri » Вто Май 20, 2008 12:19 pm

Много жалко, :ai: , отзивите за тая клиника не са добри и вероятно има защо.Но не е и гаранция, че вината е в тях, трудно е да се докаже, беше уж добре , а се случи това.Каква е истината --за пореден път ли лекарска грешка ,или нещо друго? icon_dontknow .Толкова грижи положихте! :aa:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот kitana » Вто Май 20, 2008 12:28 pm

Гълъбчето си чупи крака,а изведнъж почва да повръща кръв... icon_dontknow Ако съдя по досегашните постове на жената,ми се струва малко вероятно грешката да е в тях....Положили са много грижи за птичето... icon_dontknow
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Как да ги изгоня ?! damn it

Мнениеот qwer.bg » Чет Май 22, 2008 3:29 pm

Здравейте,
имам си проблем с гълбите на покрива ..... решили са, че покрива ни е особенно привлекателен и запушват (с едни работи :) местата където би следвало да тече дъждовна вода в следствие на което имаме няколко теча в срадата.
Та, въпросът ми е как да ги прогоня .... завинаги .... ЧУХ ЧЕ ИМАЛО НЯКАКВИ УЛТРАЗВУКОВИ УСТРОЙСТВА - НЯКОЙ ДА ЗНАЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПЯ И ДАЛИ ТОВА Е НАЙ - УДЧАНИЯТ НАЧИН !?

Предварително ви благодаря ,
qwer
qwer.bg
Животинче с въпрос

Re: Как да ги изгоня ?! damn it

Мнениеот zoomaniak » Чет Май 22, 2008 3:45 pm

запушете просто входовете
зазидайте ги ако требе
за да им спрете възможността да гнездят
и няма проблем
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот qwer.bg » Чет Май 22, 2008 4:02 pm

Може би не си разбрал,че действието се развива на покрива - един от онези прави ламаринени покриви, които Бай Тошо така масово е правел - та там ни запушват воронките /местата където водата би следвало да се отича/!?
qwer.bg
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Чет Май 22, 2008 6:08 pm

Виждала съм по первазите на прозорци как слагат едни метални стърчащи неща за д ане казат пилета там. Ма не върви да ги наредите по целия покрив. Може би ако им построите кацалки и хранилка близо до тях някъде на покрива те ще започнат да кацат там ако им е по-удобно. И няма да запушват разни неща. :ay:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Чет Май 22, 2008 8:45 pm

qwer.bg написа:Може би не си разбрал,че действието се развива на покрива - един от онези прави ламаринени покриви, които Бай Тошо така масово е правел - та там ни запушват воронките /местата където водата би следвало да се отича/!?

Ами има едни фирми дет се занимават с слагане на отводнителна покривена система - и слагат по искане на клиента и на дупки или процепи - улуците. Ама не вярвам вие да смените всички заради едни пилета?

Сложете на воронките нещо отгоре - мислете - импровизирайте...

Викнете кран за подмяна на осветление с кош и един майстор да се качи да занити с нитове предварително измайсторена джаджа - която ще спре проблема...

Ако искате мога да ви организирам всичко ама - се плаща?
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Ratatouille » Чет Май 29, 2008 1:51 pm

Аз също намерих.

Снежнобял, с дълги пера около краката.

Ако някой е загубил такъв в София близо до Горна баня, да ми пише съобщение...

Засега живее у родителите ми, дават му вода и нещо за ядене, здрав е, доверчив...
Ratatouille
Животинче с въпрос

Мнениеот PoLeNcEtO » Съб Май 31, 2008 10:13 pm

Оооооол гуркото! :ac: Моите съболезнования! :ad:
Аватар
PoLeNcEtO
В ятото

Re: Гълъби - грижи, специфика, отглеждане

Мнениеот doggy_style » Сря Авг 27, 2008 9:23 pm

Решение може да е и някой хищник.
doggy_style
Животинче с въпрос

Мнениеот tedoto » Пон Юни 27, 2011 1:46 pm

и аз намерих гълъб и ще пращам снимки обаче не му се яде. какво да правя? [smile3537.gif]
tedoto
Животинче с въпрос

Re:Намерих гълъб!

Мнениеот tedoto » Пон Юни 27, 2011 1:54 pm

tedoto
Животинче с въпрос

Мнениеот FloraMuikoff » Пон Авг 12, 2013 3:56 pm

Намерих си двама пишман пилоти.На 1 месец.Оперението им не става за летене а навигационната им система,сиреч опашката,е много къса.Не кълват и не пият вода.

Утре майка ми влиза в болница и аз не мога да се грижа но не мога и да ги оставя.Така че спешно търся някой,който знае да гледа гълъби.

За адрес и телефон пишете на лична.
Аватар
FloraMuikoff
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Пон Авг 12, 2013 8:43 pm

Поне напишете от къде сте.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Pepsancheto » Пон Яну 20, 2014 11:18 am

Имам Въпрос относно гълъба ми който прибрах снощи в кашон и днес като ги пуснах да летят и да се хранят всички бяха добре но един излезе последен и не може да стои много добре на краката си не знам какво му е [mood_feelings_hurt.gif] ? и много се притеснявам за него не знам дали е мъжки или женски но е черно бял
Аватар
Pepsancheto
Животинче с въпрос

Мнениеот Dani866 » Чет Юни 12, 2014 6:43 am

Здравейте,
вчера намерих нещо на улицата. Казвам нещо, защото според съседи е гларусче, но според мен си е гълъб. Поогледах го, попрочетох. Почти съм в паника. Толкова кално същество не съм виждала. Засъхнала миризлива кал. Нямам идея да го къпя ли, или не, а и не знам как. Сложила съм го на балкона под една кошница за пазар. Не му е много тясно, но не ляга, не яде. Само стои сгушено, право. човката му е издължена доста, което(пак според съседи) показва, че е малко, за да се храни самостоятелно. И аз как да му дам зрънца :bu: А ми се намират само овесени ядки и жито :ah:
Така де...ще търся съдействие от някого..ако изобщо някой се трогне за беден кален бебе гълъб.
Аватар
Dani866
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Чет Юни 12, 2014 1:04 pm

Пусни снимка да видим дали е гълъб. Ако е гълъб се гледа лесно. За храна най- лесно е за накиснеш зърна жито. Взимаш една 3 или 5 мл спринцовка и режеш предния край (заедно с тънката част) под ъгъл и да няма остри ръбове. Натъпкваш жито вътре, отваряш човката и буташ вътре спринцовката ( виж дали няма някакви клипчета как се храни гълъб)и с буталото ми даваш жито. Ако е много слабо и скоро не се е хранило, не го храни много от веднъж. По малко отначало. Принципно може да се изкъпе ако е спешно положението, но важно е да не изстива, което ще е трудно за времето в момента, но все пак да спомена.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот turquoise » Чет Юни 19, 2014 9:04 am

Добър ден, вчера намерих едно гълъбче на улицата, не може да лети, още му е широка човката и тук таме му е останал жълт пух. Прибрах го в къщи, на балкона, сложих го в клетка /като за заек или морско свинче/, застлах със сено /каквото може да се купи от зоо магазините за зайчета или морски свинчета/, сложих натрошено хлебче и вода. До като се шушках около него то започна да си кълве из сеното. Доста енергично и пискливо. Какво бихте ме посъветвали? Птичка не съм гледала до сега. Ще кача и снимки утре! Благодаря предварително!
Аватар
turquoise
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Чет Юни 19, 2014 1:52 pm

Щом яде само му дай някакви семена. Жито има във всеки магазин - по 1лв е пакетът. Ако не успява му го накисвай и му давай в човката. Приготви се като порасне да си живее на балкона. Ще си лети, но ще се връща.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот turquoise » Чет Юни 19, 2014 2:48 pm

Много благодаря за отговора. Днес моят приятел му е купил от зоо магазин някакъв микс за гълъбчета, като се прибера в къщи довечера ще ги видя какви са ги извършили ... Стига да оцелее - нека си живее на балкона, нямам нищо против. :)
Аватар
turquoise
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Чет Юни 19, 2014 3:15 pm

Успех! Със семена е най- подходящо. Качете снимка- по принцип трябва да стои на топло (зависи от възрастта). Имайте го в предвид. Пишете какво става с гълъбчето.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот turquoise » Чет Юни 19, 2014 4:26 pm

Да, ще кача по късно тази вечер, само да се прибера! :)
Аватар
turquoise
Животинче с въпрос

Мнениеот turquoise » Чет Юни 19, 2014 7:09 pm

Здравейте,

Снимах пильо, но не знам как да кача снимките?!

Натискам Img и нищо не става?! Не се появява прозорец за качване ...

Не разбирам ...

Помощ!

Но пък гушката му е пълна със семена, явно е похапнал днес!

:)
Аватар
turquoise
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Чет Юни 19, 2014 9:29 pm

Качвате снимките в сайт за снимки и давате линк тук.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Koset0 » Чет Юни 19, 2014 11:03 pm

Ето ги снимките, надявам се нямаш нищо против, че ги качих.

Изображение

Изображение
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот turquoise » Пет Юни 20, 2014 8:29 am

Много благодаря и с линк опитах, но не се справих ... :)
Аватар
turquoise
Животинче с въпрос

Назад към Птици