Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Моля, помогнете за лечението на една белка!

Моля, помогнете за лечението на една белка!

Мнениеот falconess » Сря Апр 29, 2009 9:21 pm

Здравейте.

Моля за помощ да осигурим средства за лекуване на една белка. Човекът я е намерил на пътя. Животното е със счупена раменна кост и операцията ще струва около 300 лв, но, освен за нея, ще трябват и средства след това за медикаменти.

Аз работя в Зелени Балкани и за Спасителния център за диви животни, който е изграден от Зелени Балкани, но там няма условия за лечение на бозайници, затова не могат да го приемат. В момента животното е при човека, който го е намерил. Той се наема да го гледа, докато трае лечението, но няма необходимите средства за операцията и медикаментите. Целта е да го пуснем на свобода като се оправи.

Белката (Martes foina) е дребен хищник от семейство Порови.

Изображение

Тези, които имат възможност да помогнат, моля да ми пишат на lkrivoshieva@greenbalkans-wrbc.org, icq: 227 556 954 или skype: falconesss. Телефонът ми е 0884 877 544.
Фондация в обществена полза "Дивите Животни"
https://www.facebook.com/DiviteJivotni?ref=hl
Аватар
falconess
Животинче с въпрос

Re: Моля, помогнете за лечението на една белка!

Мнениеот zoomaniak » Сря Апр 29, 2009 9:32 pm

Операцията дават ли гаранция, че ще е успешна.
Ако не се оперира какво ще стане.
Докторите защо не фактурират операцията по цени на консумативи и не стане 100лв...не всеки ден се оперират хищници. За да не са на загуба поне да си покрият консумативите...това е честа практика сред ветовете??? Когато те подкрепят животни в беда.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Re: Моля, помогнете за лечението на една белка!

Мнениеот falconess » Чет Апр 30, 2009 6:33 am

Може би и това ще стане, но още не сме намерили вет в София, който ще направи операцията. Притесняват се да оперират диво животно.
Фондация в обществена полза "Дивите Животни"
https://www.facebook.com/DiviteJivotni?ref=hl
Аватар
falconess
Животинче с въпрос

Назад към Други