Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Некоректни ветеринари!!!

Некоректни ветеринари!!!

Мнениеот Gizmo » Нед Юли 05, 2015 2:49 pm

Здравейте,
Това което ме накара да отворя тази тема е опитът ми с "Ветеринарна клиника Симеоново" http://www.simeonovovet.eu/ [smile3537.gif]

Обадих се по телефона да попитам цената за екстракция на млечен зъб на кучето ми порода пинчер. Човекът който ми вдигна телефона бе любезен и ми отговори ,че манипулацията струва 10лв а в случай ,че любимецът трябва да бъде седатиран около още 10 максимум 20 лева трябва да се добавят към цената. Цената ме устройваше (както навсякъде, проверих) и заведох кучето да му бъде изваден зъбчето. Казаха ,че трябва да бъде упоено както и очаквах ,попитах отново колко ще струва отговориха 10лв за зъбчето и 10-20 за упойката.....ОК. Познайте......10лв зъб, 10лв упойка, 25лв преглед? ,7лв абокат.Какъв е този преглед който са направили не знам а и те не можаха да отговорят. Внимавайте с тези хора ,избягвайте ги за да няма изненади както при мен. Явно е че са НЕКОРЕКТНИ....да не казвам МОШЕННИЦИ!

Споделяйте и за други такива тарикати да ги знаем и избягваме.
:az:
Аватар
Gizmo
Животинче с въпрос

Назад към Общ форум