Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Весели истории с нашите любимци

Весели истории с нашите любимци

Мнениеот lelq » Пон Яну 28, 2008 4:44 pm

Здравейте! Предполагам,че всеки е имал весели или смешни случки със своето любимо животинче. Предлагам тук който желае, да разкаже някоя от тях!
Пътят е дълъг, пътеката - стръмна
lelq
Животинче с въпрос

Мнениеот jordanmilchev » Пон Яну 28, 2008 5:24 pm

Ами аз имам . На село един слънчев топъл ден посред лято гледам най-сетне няма никой на пътя и викам да изкарам кучето (Каракачанка голяма) и както я изкарах със синждира и се разходихме до язовира на село след това отидохме до гората и на връщане има един голям баир на горе . Еи това куче като видя някаква сива котка бая угоена като я подгони аз се спънах паднах и тои синждира здраво овит околко ръката ми и не мога нито да си измъкна ръката нито да стана щото то супер яко ме дърпа и тъка докато накрая се измори . Няма как да ви опиша колко кръв шуртеше от мен :D . Само за статистиката тежа 79 кг. смятаите кучето колко е силно за да може да ме тегли по улицата .
jordanmilchev

Мнениеот zoomaniak » Пон Яну 28, 2008 5:38 pm

Когато водим далматинеца ни сред хора и най-вече градския транспорт винаги е весело...особенно когато пръцне в рейса и аз културно с усмивка на уста обяснявам, че не се е изакал а само е пръцнал EmoticonROFL2 EmoticonROFL2 EmoticonROFL2
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот jordanmilchev » Пон Яну 28, 2008 5:56 pm

А това вечер домашния любимец на сестрата ( малтийска болонка) пръцка ама като почне да мирише нямам думи иде ми да се метна през терасата . EmoticonROFL2 Ама на хората незнам как се обяснява , че кучето е пръцнало а не ти :D
jordanmilchev

Мнениеот lelq » Пон Яну 28, 2008 7:24 pm

Ето и една случка с моята Хера, която сега е много болна. Преди 5 години бяхме кръстници и дойдоха, както му е реда, да ни вземат с колата на младоженците. Колата беше един изкоран черен Мерцедес, обвит с панделки и балони, а вътре-кремав кожен салон. И докато ние си провеждахме ритуала-почерпка, хоро, и т.н., Хера изчезна някъде. Отиваме до колата и гледаме-Хера се разположила на мястото на булката! Пес в мерцедес!
Пътят е дълъг, пътеката - стръмна
lelq
Животинче с въпрос

Мнениеот gari » Сря Яну 30, 2008 12:29 am

:lol: Веселооо! Моят котарак пък се смята за човек. Седи на стол ДО масата, с предни лапи НА масата. И обича да си прави шеги. Изчезва ненадейно от погледа, когато се каниш да излизаш. Почваш да го търсиш за да го прибереш в кухнята, (защото, ако го оставиш да се мота из апартамента ще направи някоя щуротия), викаш го - цъ! не идва, не се обажда! В един момент, след като си обиколил за 5ти път хола, се сещаш да вдигнеш поглед и... нашия седи на върха на секцията, току-под тавана с една надменна, НЕОПИСУЕМА физиономия! Нещо от сорта на "Вие там, дребни, неадекватни човечета да не би да ме търсите?" Никой не може да ме убеди, че животните не могат да изразяват чувства чрез физиономии. Моят котак може! Всичко - от страх, гняв, глад, удоволствие, върховно удоволствие, до надменност, нахалство, подмазване, чюбопитство - всичко му се изписва на муцуната. Е, той минава малко и за овца, но за това друг път. 8)
Дадена ти е само малка искрица лудост. Не я губи! Р.У.
gari
Животинче с въпрос

Re:

Мнениеот head_hunter » Вто Сеп 02, 2008 9:34 pm

jordanmilchev написа:Ами аз имам . На село един слънчев топъл ден посред лято гледам най-сетне няма никой на пътя и викам да изкарам кучето (Каракачанка голяма) и както я изкарах със синждира и се разходихме до язовира на село след това отидохме до гората и на връщане има един голям баир на горе . Еи това куче като видя някаква сива котка бая угоена като я подгони аз се спънах паднах и тои синждира здраво овит околко ръката ми и не мога нито да си измъкна ръката нито да стана щото то супер яко ме дърпа и тъка докато накрая се измори . Няма как да ви опиша колко кръв шуртеше от мен :D . Само за статистиката тежа 79 кг. смятаите кучето колко е силно за да може да ме тегли по улицата .

:ajaweki: :aja5tki: :aja5tki: :ajaweki: :ag: Тва ме разби :ag: :ajaweki:
http://www.mondocuisto.com/?r=52303 <<<
http://www.mondozoo.com/?r=52303 <<< Двете най-добри браузърни игри САМО ТУК ;)
head_hunter
Животинче с въпрос

Интересни истории свързани с чинчилите ми

Мнениеот barbie045 » Вто Сеп 02, 2008 11:03 pm

Реших, че всеки е преживял някаква интересна или смешна история с чинчилата си.Още преди да я купя моята имах интересна и много смешна случка.Разбира се, търсих най-сладката чинчила из магазините и цялата рода разбраха, че ще имам такава.Един ден отивам при баба на гости и от дума на дума стана въпрос за чинко.Тя ми каза, че е видяла една чинчила за 25лв на пазара малко по-надолу.Аз се изсмях и обясних, че варират около 100лв, а не 25, но все пак реших да проверя.На тръгване мама спря пред този магазин.Слезнах от колата и погледнах през витрината и се оказа, че наистина пишеше 25лв.Обърнах се и вдигнах раце нагоре към мама в знак, че е вярно.Тя взе телефона да се обади на тате, излезе от колата и я заключи.Аз нахлух в магазина и отидох при чинчилката, попитах колко струва и ми отговориха 120л в., попитах защо пише 25лв., а жената каза, че това била цената на клетката, в която е самата чинчила.Много се разочаровах и си тръгнах, на излизане се блъснах в мама и по лицето ми е разбрала, че това не е истинската цена.Като се върнах вкъщи, преусмислих случилото и ми стана много смешно. :ag: :ag: :ag: Колко съм била глупава.

Чакам да прочета и вашите истории.
barbie045
В ятото

Re: Весели истории с нашите любимци

Мнениеот archy » Вто Дек 30, 2008 6:48 pm

лятото бяхме на барбекю на бистрица и ще взимаме и арчи с нас
като пристигнахме и се настанихме до нас хора си печат паржоли на нещо като барабан
и пускам го аз мойто и то кат се стрелна към пържолите :ag:
после такъв скандал ни вдигнаха че :ap: :ap: :ap: :ap: :ap: :ap: :ap: :ap: :ap:
аз го гледам арчи опърлил мустаци но гълта пържолата :ap: :ap: :ap: :ap:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Svogeboys » Вто Май 12, 2009 10:23 pm

Миналата седмица отивам за риба не реката ,хванах едва 3 кленчета за почти цял ден висене ,но реших ,че котарака ще им се зарадва ,навръщане обаче се минава покрай една кланница и както винаги решавам да се отбия за нещо пресничко ,гледам кремвирши ,пресни,вкусни викам си с биричката после екстра.Купих 12 броя и си тръгвам в едната ръка въдица в другата плик с кремвирши ,до мене си върви едно улично кутре.Тъкмо си помислих да му дам един кремвирш и кутрето ,бам плик хоп един кремвирш ,обаче те вързани един за друг ,кучето бяга кремвиршите по него ,а аз го гоня.След 10тина метра се усетих ,че и да го стигна няма да ги ям тия кремвирши като са се влачили по земята и спрях.Първоначално ядосан ,след секунда заливащ се от смях,добре че нямаше хора наоколо ,да ме видят какъв съм идиот
Селянията не се определя от местожителството или месторождението ,а от манталитета !
Svogeboys
В ятото

Re:

Мнениеот Elfi » Съб Дек 05, 2009 4:37 pm

jordanmilchev написа:Ами аз имам . На село един слънчев топъл ден посред лято гледам най-сетне няма никой на пътя и викам да изкарам кучето (Каракачанка голяма) и както я изкарах със синждира и се разходихме до язовира на село след това отидохме до гората и на връщане има един голям баир на горе . Еи това куче като видя някаква сива котка бая угоена като я подгони аз се спънах паднах и тои синждира здраво овит околко ръката ми и не мога нито да си измъкна ръката нито да стана щото то супер яко ме дърпа и тъка докато накрая се измори . Няма как да ви опиша колко кръв шуртеше от мен :D . Само за статистиката тежа 79 кг. смятаите кучето колко е силно за да може да ме тегли по улицата .

Хахаха, идентичен случай имам с лайката на един приятел, само че в обратен вариант - не нагоре , а надолу по един склон :ag: Видя котката и както си бяхме на пътя рязко кривнахме в ляво , усетих че не мога да го спра и се хвърлих по дупе :ag: влачи ме около 20 метра и се спря , умрях от срам , доста хора ме видяха как се пързалям по г.з след развилнялото се куче [4446.gif] :ag:
Elfi
Животинче с въпрос

Мнениеот Maritoo6 » Съб Май 15, 2010 7:15 pm

Веднъж със Саба сме на Бистрица и сме седнали с мама и тате на една маса(такава с две пейки отстрани свързани за нея) и кучето ми наоколо 4-5 метра от нас се изака.И то като засмърдя! :at:
Добре,че нямаше хора около нас,че да се чудят от къде идва тази миризма. :ajaweki: :ajaweki: :ajaweki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki:
Even death can't cure an idiot.
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот archy » Нед Май 16, 2010 5:22 pm

Миналата година на Витоша...с Арчи обикаляме и се натръкнахме на едно блато и Арчи нали е псуант реши да влезе...Затъна и се наложи и аз да вляза... :ag: Пявихме се пред другите кални,но щастливи... :ajaweki:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Maritoo6 » Нед Май 16, 2010 8:32 pm

:ag: :ag: :ag:
Even death can't cure an idiot.
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот vani-nani » Нед Авг 15, 2010 5:10 pm

У баба ми имаме куче-пинчер арлекин.
И веднъж с баба гледаме филм и кучето идва и показва че нещо го притеснява.Ние се чудим кво става icon_dontknow и той отиде на чергата пред вратата и се изпика :ajaweki:
More or less every day is happiness! :)
Аватар
vani-nani
В пасажа

Мнениеот vani-nani » Сря Сеп 01, 2010 6:59 pm

Приятеля на дядо ми има пинчерка-агресивна към другите хора но привързана към стопаните си.Веднъж отишли на къмпинг ама на кучето му доскучало и решило да си отиде в колата.и изведнъж го чули да лае свирепо,отишли да видат какво става и гледат кучето влязло в чужда кола(досущ като тяхната) и не дава на стопаните да си влязат в колата-ама им ръмжи и им лае готова да ги изде :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki:
More or less every day is happiness! :)
Аватар
vani-nani
В пасажа

Назад към Стихове + Разкази + Проза