Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Стихче

Стихче

Мнениеот kitten_554 » Вто Яну 10, 2012 5:52 pm

Здравейте!Ще постна едно хумористично стихче (лично мое).Всички права запазени! :ag: :ay: Царството Някъде : В страната ''Някъде'' живеела кралица Може. Може има глава голяма и през вратата не може да минава. Тя си мисли:-Що за беда ми докара таз глупава глава! Да ви кажа честно аз, прилича Може на праз!! Благодаря за четенето :ah: Дано да ви хареса..пък аз си получих шестицата и се гордея с моите умения да правя рими дори в ежедневието.. :ag: Откъс от хумористично заплашително стихче от мен за един приятел : Момче,ще те тикна в затвора,задето ми ограби банано-двора..От бананно двор имам предвид двор с банани,защото отглеждаме цял двор с палми :ax:
~..Justt smile..~
Аватар
kitten_554
В ятото

Re: Стихче

Мнениеот magy » Вто Яну 10, 2012 6:05 pm

:ajaweki: :ajaweki: :ag: много е хубаво
момчетата---излизат с 10 момичета,допадат им 5,харесват3,обичат само една!!!!
Аватар
magy
Животинче с въпрос

Re: Стихче

Мнениеот kitten_554 » Вто Яну 17, 2012 5:46 pm

Здравейте,мили хора!Знаете за какво ще ви говоря..Котки,кучета,папагали сред поляната се сбрали.Приказки си те разказват,докато моите приятелки сладко си приказват.Обичам да римувам,в свое царство да царувам..Забавления са римите за мен,пиша рими всеки ден..Ще ви впечатля с моите умения,убедена съм в това.. :ag: :ay: Опитах да ги направя като двустишие,но не ми се получи..Нещо с ентера ми мисля,че се случи.. (нищо му няма на ентера,ама ми трябваше рима..) :ag: :ay: Comment this!!
~..Justt smile..~
Аватар
kitten_554
В ятото

Назад към Стихове + Разкази + Проза