Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Две приятелки

Две приятелки

Мнениеот archy » Чет Апр 09, 2009 10:45 am

Когато бях на две срещнах едно момиче .То беше съвсем обикновено , но за мен бе истински приятел. :az:
Тогава бяхме неразделни. Всеки ден си ходехме на гости . Бяхме като близначки . Когато аз си купех нещо и на нея купувахме същото и обратното . Тя е родена на 26, а аз на 28 август .
Когато станахме ученички тя почна да дружи с много хора и списъкът с най-добри приятели се удължи .В 4 клас тя дружеше с едно момиче Адрияна . цяло лято не я видях . Аз бях нещастна, но тя не забелязваше . [mood_feelings_hurt.gif] Чувствах се като стар предмет .
Един ден те се скараха и аз бях на седмото небе . Но после тя започна да дружи с друг човек (Нели) . Мен заряза и самокогато сме сами ме поглежда . icon_bawling За мен тя още е истински приятел, но за нея аз съм просто стар предмет, който използва като го няма новия [mood_feelings_hurt.gif] . Това е историята на едно приятелство.

Този човек пише в този форум и дано се сети да го прочете .

Ето какъв извод си направих : не вярвай на никого, дори и на приятел .
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Re: Две приятелки

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 09, 2009 4:29 pm

Млада си още... :ab:
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот drebcho i glamcho » Чет Апр 09, 2009 4:33 pm

Не :ab: малка е :ab:
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот meri » Чет Апр 09, 2009 8:22 pm

Има различни приятелства, явно това не е било истинско, загърби всичко, живей си живота и си намери друга.Не е фатално, още много такива ще има, използвачи много, ти си се доверила, но не ти е отвърнато със същото,разбираемо е да ти е болно, но няма смисъл да тъгуваш,приеми го като един спомен от едно друго време,сега ти е трудно да разбереш, но и това ще стане.Това не е било истинска приятелка,а използвачка, остави я ,за такъв човек не бива да тъгуваш, а още по- малко да търсиш приятелството й, защото пак само ще те използва,и не забравяй, че всичко се връща,ще дойде момент ,когато и ти ще намериш истинско приятелство и повярвай само ще се усмихнеш при спомена за това другото злополучното,не тъгувай,всичко с времето си. :bs:Лицемерието няма да й помогне за в бъдеще,когато разберат какво причинява с постъпките си, никой няма да иска да дружи с нея освен с някоя себеподобна.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот archy » Пет Апр 10, 2009 9:40 am

благодаря за съвета мери :ax:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот meri » Пет Апр 10, 2009 12:34 pm

Всички сме минали по тоя път.....всеки по реда си, някога нещата сами се подреждат без да правиш нищо.И при теб ще се случи,когато най -не го очакваш ,пожелавам ти го от сърце, няма нищо по- хубаво от едно искренно и чисто приятелство, някога е и за цял живот. :ay:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Bunny Boo » Вто Дек 08, 2009 9:54 pm

archy знам какво е ... при мен е ( беше ) абсолютно същото
Аз още не съм го преодоляла и още си тая надежди, но никога няма да е същото .. [mood_feelings_hurt.gif]
Просто потърси някой който го е грижа за това, че тъжиш :ab: , аз намерих - Чоко :ba:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот hamsterchee » Сря Юни 30, 2010 7:55 pm

И с моята приятелка беше така до 5 клас, когато дойте ново момиче и тя започна да ми обръща все по малко внимание. Ся съм самотно, защото нямам истински приятели, а само фалшиви.
Пъфии, винаги ще те обичкам миличко, много ми липсваш
Аватар
hamsterchee
В глутницата

Мнениеот love PET » Сря Юни 30, 2010 8:21 pm

И аз мислих много приятели за истински,но в най-важният ден в годината за мен никой не дойде! [mood_feelings_hurt.gif]
Всеки ден може да си известен, за това днес бъди себе си!
Аватар
love PET
В пасажа

Мнениеот Bunny Boo » Сря Юни 30, 2010 10:18 pm

Въобще да не ви пука :ab: Намирате си някой друг без да поглеждате назад :ab: и толкова :ab:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот Brutal_Barbie » Пет Юли 16, 2010 10:38 pm

Уеп,пък и животните са насреща :ab:
Когато едно нещо не се цени,то се губи...
Brutal_Barbie
В пасажа

Мнениеот Maritoo6 » Съб Юли 17, 2010 7:13 am

Аз на морето имам баба,а до нея живее най-добрата ми приятелка.Познавам я откакто съм била на 1 годинка.Преди да ни бяха взели компютри ние си изпращахме писма.Сега си говорим по skype всеки божи ден.Тя винаги ще бъде моята най-добра приятелка. :ba: Много си я обичкам :ba: :ba: :ba:

Айде и една тъжна история:
Когато бях в първи клас имаше едно момиче,с което си бяхме първи дружки,всичко правехме заедно.Но дойде 2-ри клас и тя ме заряза ,заради едно момиче,което ненавиждах.Много ми беше гадно [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Even death can't cure an idiot.
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Назад към Стихове + Разкази + Проза