Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Правила на Форума

Re: Правила на Форума

Мнениеот meri » Вто Яну 22, 2013 6:52 pm

В този форум никога не е имало проблем с възрастта на потребителите.Ние предимно ги учим,аз лично не се карам,нито обиждам някой,още по-малко да го гоня.И винаги съм отговаряла на въпросите им,било във темите,било на ЛС.Никога не съм отказала да дам съвет и да помогна,нека си кажат,аз няма от какво да се притеснявам.
Не зная Асен защо смята така и какви са основанията му,може би да визира по-ясно.

Няма какво да редактираме,нито админа,нито модовете се държат некоректно с потребителите,ако греша,пишете и се оплаквайте.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот valnata » Вто Яну 22, 2013 7:12 pm

meri написа:Няма какво да редактираме,нито админа,нито модовете се държат некоректно с потребителите,ако греша,пишете и се оплаквайте.

Точно така. Няма проблем с форума и не виждам какво какво има да се променя. Никога потребители не са обиждани от модератор или админ. :ab:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Вто Яну 22, 2013 8:26 pm

Може да не е явна критика - но между редовете ние влагаме когато е нужно критика.

Ще се радвам Асен да дава баланс на мненията ни.........

Защото критиката не решава проблемите.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Вто Яну 22, 2013 8:48 pm

Без критика понякога не може. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Вто Яну 22, 2013 9:20 pm

meri написа:Без критика понякога не може. :ab:

Но трябва да е добре обмислена и съобразена с човека срщу нас, с подходящите думи,по скоро поднесена като съвет,а не като критика,съобразена с възрастта му,с познанията му.Освен това, когато оставиш човек да вземе правилното решение сам,помагайки и подбутвайки го едва забележимо е много по-добре и по-лесно, отколкото да натрапваш и натъртваш мнението си.И аз понякога се нервирам на тези, които са задали въпрос,уж искат съвет, но предварително са решили как ще постъпят и се сърдят ако не получат желания отговор.Тогава просто казвам, каквото имам да кажа и изчезвам.Спорът е безмислен в подобни случаи.
rinusha
Пчела майка

Мнениеот meri » Вто Яну 22, 2013 9:25 pm

Така е,но за жалост някои хора не търпят критика,дори и добронамерена.Освен това не винаги можем да знаем какъв е човека от другата страна.Това,че пише,не значи,че го познаваме.Други пък уж приемат съвета,но правят обратното.Трудно е да се угоди. :ab: Ако не искат да чуят мнения,да не пишат,няма друг начин. :ajaweki:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Вто Яну 22, 2013 9:29 pm

Да така е, но исках да кажа, че съветите се приемат по-лесно, отколкото критиката.И с повече дипломация се постига повече, това е.Казвм го от позицията на човек, който ежедневно контактува с доволно количество хора/стопани ;)
rinusha
Пчела майка

Мнениеот meri » Вто Яну 22, 2013 9:48 pm

Напълно съм съгласна,но понякога някак не се издържа и хайде изпуснем нервите,какво да се прави. :ag:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Сря Яну 23, 2013 10:01 am

meri написа:Напълно съм съгласна,но понякога някак не се издържа и хайде изпуснем нервите,какво да се прави. :ag:

Истината е много субективно нещо.Усещането за правилно и грешно също.Ето например онези две теми - аз твърдя, че заглавията им са грешни, ти твърдиш, че са о.к. Аз попитах трима човека и те потвърдиха моето твърдение - грешни са. Ти вероятно си се консултирала с други трима, те са ти казали, че са верни и ти не си променила тези заглавия.И при това става въпрос за граматика, която много лесно може да се провери.А какво да говорим за спорове, заформили се неведнъж в този форум по въпроси, които и ветеринарите нямат едно мнение.Трябва да сме малко по-толерантни, да не смятаме, че винаги сме прави и да приемем факта, че има хора с различно мнение от нашето :ay:
rinusha
Пчела майка

Мнениеот meri » Сря Яну 23, 2013 10:59 am

Аз съм толератна,обръщам внимание на забележките,оправих ги. :ab: Да,смятах,че не са грешни,но .....се оказа,че греша,коригирах ги. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот meri » Сря Яну 23, 2013 7:44 pm

Забранени са Теми, които учат хората да плодят всякакви животни...

Мисля,че това правило трябва да се коригира,погрижи се.
Няма значение,че не пускат отделни теми,или че не са като обяви,просто използват темите си за представяне на животните си и търсят за разплод или ги предлагат.
Това е една от тях,вече коригирана от мен viewtopic.php?f=136&t=18893&start=30
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Ати » Пон Яну 12, 2015 6:04 pm

Също не може да правим много теми примерно за папагали [524.gif] [r030.gif] Bird3
Аз съм Диана
Аватар
Ати
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Чет Май 14, 2015 7:40 am

Моля, потребителите да не пишат с червен цвят. С червено пишат САМО модераторите. Благодаря!
Аватар
meri
Пчела работник

Предишна

Назад към Всичко за форума + Портала