Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

''Островче'' за костенурка

''Островче'' за костенурка

Мнениеот Kalin » Пон Юли 02, 2012 6:56 pm

Здравейте от четвъртък живот и здраве се очаква да стана собственик на европейска блатна костенурка и вече имам предвиден дом за нея,но сега търся идеи за сушата не ми се получава лепенето на ''платформа'' със силикон затова ще съм ви благодарен ако ми дадете идея за направата на суша от друг материал.
Имам въпроси и относно декорацията може ли да ползвам някакви нашенски листа за декор в аквариума.
:ab: :ab: :ab: :ab: :ab:
Kalin
Животинче с въпрос

Re: ''Островче'' за костенурка

Мнениеот zoomaniak » Пон Юли 02, 2012 7:35 pm

европейска блатна костенурка

Природозащитен статут - Червен списък на световнозастрашените видове (IUCN Red list) - Почти застрашен (Lower Risk Near Threatened LR/nt)

Това не е домашен любимец. Недей да отглеждаш такива животни - всеки един от нас иска да си има скален орел на пръчката до вратата, но не го прави.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Kalin » Пон Юли 02, 2012 7:46 pm

Не съм си и мислел че тези костенурки дето ги има из наште водоеми са под закрила. [smile3537.gif]
Може ли някой да ми даде идея за някакъв друг вид водна костенурка дето мога да си взема или поне сайт от където да си поръчам :az:
Kalin
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Пон Юли 02, 2012 8:01 pm

Нали имаш червенобуза - тя не ти ли е достатъчна.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Kalin » Пон Юли 02, 2012 8:03 pm

Искаше ми се още некоя гадинка има ли опасност от смешение между червенобуза и жълтобуза
Kalin
Животинче с въпрос

Назад към Направи си сам