Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Здравейте

Здравейте

Мнениеот Mendo » Пон Май 30, 2011 9:23 pm

Здравейте на всички! Казвам се Теодор и съм от Варна. прочетох доста теми тук разгледах и много снимки и всичко това много ми помогна. В момента имам Игуана надявам се да е женска :ag: кръстих я Cara ( Кара ). Мисля, че е на няколко месеца ще сложа и снимки. Терариумът ми е горе-долу с дължина 90см широчина 35см и височина 40см. Сложил съм 2 лампи за осветление Repti Glo 2.0 compact 26W EXO TERRA (52 лв.) и за отопление на ZOO MED 60W (13.40 лв.) Терариумът е доста голям за моментния размер на Игуаната това е добре ама ми е доста пуст още 2 клона съм сложил и 2 големи камъка, трябва да си поиграя да го поукрася :ay: . Имам и храна за игуани на ZOO MED "Natural adult iguana food" която много много не иска да яде tongue .. давам и по-малко нарязана на ситно краставичка, ябълка морков от тях си гризва по-малко надявам се да почне да хапва повече, че ми се вижда слабичка. От 4-5 дена само веднъж е акала не знам дали е нормално или трябва всеки ден или поне през ден надявам се някой да каже. Слагам и снимки да я видите, като по-разбиращи може да дадете някой друг съвет, а и забравих да кажа, че нямам влагометър как да потдърдам влага в терариума? пръскам по 2-3 пъти на ден стените с вода.. това достатъчно ли е ?
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Очаквам вклучванията ви.
:az:
Аватар
Mendo
В стадото

Re: Здравейте

Мнениеот bontaa » Вто Май 31, 2011 5:29 pm

много ти е хубава игуаната надявам се някой да ти отговори