Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Какъв кучешки спорт може да практикува йоркито?

Какъв кучешки спорт може да практикува йоркито?

Мнениеот сладкото ми кученце » Вто Окт 12, 2010 3:48 pm

Имам две йоркита и ми е интресно с какво да ги занимавам? Ако някой знае да споделя... :ay:
сладкото ми кученце
В стадото

Re: Какъв кучешки спорт може да практикува йоркито?

Мнениеот petere » Вто Окт 12, 2010 4:04 pm

Пусни у вас мишки да ги гонят.
Peter
petere
В ятото

Мнениеот archy » Вто Окт 12, 2010 5:50 pm

Фрийстаил... Няма съсетазания в Бг доколкото знам, но на мен лично много ми харесва този спорт, защото стопанинът работи и се забвлява с кучето си. :ab: Аджилитито е хубав спорт, но в Бг няма място за трениране... :ac:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Окт 12, 2010 6:39 pm

Оххх как си мечтая някой ден в Русе да има съоражения за аджилити :ac: .Винаги съм искала да практикувам този спорт.Много ми харесва.
По темата.Йоркито е куче като куче.Фрийстаил,аджилити(ако има нужните съоражения),апортиране,бягане.Каквото си решиш.
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот archy » Вто Окт 12, 2010 6:42 pm

Кате с Арчи сме пробвали импровизирано аджилити и много му хареса... Много ми ссе иска да направят нещо като площадките с в Пловдив за кучета, защото в София местата за разходка са много малко... :ac:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Окт 12, 2010 6:47 pm

archy написа:Кате с Арчи сме пробвали импровизирано аджилити и много му хареса... Много ми ссе иска да направят нещо като площадките с в Пловдив за кучета, защото в София местата за разходка са много малко... :ac:

Охх много се надявам да направят.Мисля,че и на Чера би и харесало.Обича да бяга,ако има препядствия много добре :).
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Nadivtov » Вто Окт 12, 2010 6:57 pm

фристайл и аджилити
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот сладкото ми кученце » Сря Окт 13, 2010 6:19 pm

за фрийстайла съм чувала че се правят ва българия турнири

благодаря за съветите
сладкото ми кученце
В стадото

Назад към Обучение и Спорт