Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Взехме си немска овчарка

Взехме си немска овчарка

Мнениеот ny4i » Нед Яну 16, 2011 9:56 am

Здравейте, взехме си немска овчарка но е на 1г и 9 месеца.Взехме я защото стопаните и нямат възможност вече да я гледат и тук дойде проблема. Нервен е ръмжи и ние не смеем да се доближим до него. Предполагам че това е нормално, защото е сменил обстановката, но аз искам да попитам как трябва да постъпваме, как да му спечелим доверието и дали изобщо е възможно това? До сега не сме имали такова голямо куче. Той е възпитаван дори изпълнява команди дадено му от мен но от разстояние като се доближа и започва да ме лае. Предварително благодаря! Чакам отговорите ви!
ny4i
Животинче с въпрос

Re: Взехме си немска овчарка

Мнениеот top4o » Нед Яну 16, 2011 10:08 am

Там където спи кучето сложете ваша вещ! :ab: Например- блуза! :ay: Така ще свикне с миризмата и ще спечелите доверието му по-бързо! :ay: Успех и ако има нещо питайте! [ideauu.gif]
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот ny4i » Нед Яну 16, 2011 10:13 am

Благодаря още веднага ще го направя! Значи все пак може да му спечелим доверието! Много го харесвам и много ми е мил и искам да се разбираме и да бъдем приятели! Аз имам много въпроси. Стопанина му е донесъл всичко негово прибори за хранене, каишки и т.н. дадохме му да яде, но според мен не се нахрани както трябва, предполагам че и това е нормално докато свикне!
ny4i
Животинче с въпрос

Мнениеот top4o » Нед Яну 16, 2011 10:18 am

Питай няма проблем! :ad: Разбира се, може да свикне...той не е възрастно куче! :av:
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Назад към Обучение и Спорт