Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Моето куче вие ..това лошо ли е ?? Помогнете !!?

Моето куче вие ..това лошо ли е ?? Помогнете !!?

Мнениеот deska66 » Съб Мар 19, 2011 8:39 pm

Здравейте! Наши роднини като разбраха че кучето ни вие докато ни няма и се учудиха и ни казаха че това не било на хубаво..предвещавало само лоши неща и трябвало да махнем кучето и не било за нас ??? Вярно ли е ? Заради тези коментари на някои хора мама иска да махнем кучето..моля ви кажете ми че не е вярно това и вашите кучета вият ли докато ви няма?Благодаря предварително :)
deska66
Животинче с въпрос

Re: Моето куче вие ..това лошо ли е ?? Помогнете !!?

Мнениеот slipknot_1996 » Съб Мар 19, 2011 9:10 pm

deska66 написа:Здравейте! Наши роднини като разбраха че кучето ни вие докато ни няма и се учудиха и ни казаха че това не било на хубаво..предвещавало само лоши неща и трябвало да махнем кучето и не било за нас ??? Вярно ли е ? Заради тези коментари на някои хора мама иска да махнем кучето..моля ви кажете ми че не е вярно това и вашите кучета вият ли докато ви няма?Благодаря предварително :)

Това са глупости според мен...просто не обича да стои само и трябва да го научите май. :ag: :ajaweki: :ab:
!!!...Never Back Down...!!!
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот valnata » Съб Мар 19, 2011 9:13 pm

Според поверия когато кучето вие е на лошо.. Когато кучето вие жално някой от стопаните ще умре. Да подчертая, че това е според ПОВЕРИЯ-стари.. :ag:

Не всички кучета вият и наистина не е приятно, НО ако не сте суеверни търсете начини да се справите с проблема. :ay: Сигурно го прави от страх или пък нещо друго. Ако вие не можете да се справите се посъветвайте със специалист.
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот rANdi » Съб Мар 19, 2011 9:46 pm

Ако е хъски е нормално да вие. Иначе вчера нощес чух кучето на съседите да вие, безпородно и едро е, кучето на братовчед ми също е безпородно средно на размери и пак вие и не се е случило нищо лошо. Споко, не е на лошо, т.е. няма да нарани никой, най-много да събуди някой и толкова.
Помогнете на такива животни http://vimeo.com/10152570 ,като попълните тук http://www.ptroa.co.il/petition/
;(
rANdi
В ятото

Мнениеот meri » Нед Мар 20, 2011 11:21 am

deska66 написа:Здравейте! Наши роднини като разбраха че кучето ни вие докато ни няма и се учудиха и ни казаха че това не било на хубаво..предвещавало само лоши неща и трябвало да махнем кучето и не било за нас ??? Вярно ли е ? Заради тези коментари на някои хора мама иска да махнем кучето..моля ви кажете ми че не е вярно това и вашите кучета вият ли докато ви няма?Благодаря предварително :)

Изобщо не е вярно, въпрос на човешката глупост.
Кучето вероятно го прави,защото е само,или пък не е обучено както трябва.
Хорските митове и измислици нямат край,изобщо не им вярвайте.
По-добре обърнете внимание кога и защо го прави кучето и коригирайте поведението му.
Има кучета,които вият и лаят непрекъснато, а причините са или дразнители, или самота,нищо друго.

viewtopic.php?f=89&t=8815
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот deska66 » Нед Мар 20, 2011 4:24 pm

ох много ви благодаря..малко ме успокоихте.. :) :bs:
deska66
Животинче с въпрос

Назад към Обучение и Спорт