Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Костенурката ми отказва да яде

Костенурката ми отказва да яде

Мнениеот Reptile322 » Сря Апр 08, 2015 4:13 pm

Здравейте, както много добре знаете имам водна костенурка. Тя е червенобуза женска.
Бях забравила да я нахраня и тя стоя гладна 4 дена. Днес реших да и сложа гранули. Понеже имах работа изсипах към 15 и тръгнах...
Когато се върнах отидох при нея и видях че не е пипала и 1 гранула. Всичките бяха попили много вода и потънали на земята. Водата и беше леко мръсна. Изчистих я и оставих костенурката да се разхожда из кухнята ни. Нещо необичайно.. сви се под парното а после се скри под масичката на телевизора.
След известно време отидох да я взема. Беше цялата мръсна и ми се наложи да я измия. Пак нещо необичайно.. започна да ме дере мноого силно. Раздра ми цялата кожа, оставяйки големи рани.
Сложих я във водата и тя ме гледаше сякаш ще ме убие всеки момент. След това пуснах още една гранула и тя пак не я пипна. Реших че и е омръзнало да ги яде и и сложих една малка рибка. И нея не яде... Тогава се притесних много. По корубата си имаше много странни черни петна. Когато тръгнах да я пипам тя щеше да ме захапе. Стоеше с отворена оста и ме гледаше. Когато се махнах и се върнах пак
вече не беше толкова злобна.
Моля помогнете ми как да я накарам да яде? Дали е болна от нещо?? [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Нека спрем хората които изхвърлят, раняват и избиват животните!
Аватар
Reptile322
Животинче с въпрос

Назад към Костенурки Testudines