Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Мъжкаря ми пикае кръв

Мъжкаря ми пикае кръв

Мнениеот Fantango » Пон Яну 04, 2010 6:23 pm

Здравейте! Имам следния проблем . Днес връщам се от училище и веднага при семейството да видя как са малките чинчилки и гледам клетката опикана.Смисъл по стената на клетката гледам някакви капки ,а зад клетката локвичка. Първо помислих че е пикня, но като го избърсах с салфетка и погледнах от близо се шашнах :ai: . Беше като кръв със някаква течност я пикня ,я секрет, абе като мензис един вид (извинете за израза ама така е ) и е от мъжкия hsuh който живее в горната част на клетката за сега. Моля помагайте icon_bawling че незнам какво е инфекция ли ?! [mood_feelings_hurt.gif]
Fantango
В стадото

Re: Мъжкаря ми пикае кръв

Мнениеот blackrose1989 » Пон Яну 04, 2010 6:37 pm

Веднага на ветеринар. С това се изчерпва нашата помощ. Щом има кръв е лоша работата...
Аватар
blackrose1989
В ятото

Мнениеот Nadivtov » Пон Яну 04, 2010 6:56 pm

Сигурно ли е ,че е от мъжкия? Ако не ,най-вероятно е от женската и е разгонена. Но не забравяй да ги заведеш на вет.
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот Fantango » Пон Яну 04, 2010 6:59 pm

Еми от мъжкия е защото имам 3-дневни бебета и майката е на пода на клетката с тях ,а мъжкия е отделен с мрежа над тях и от горе почват капките кръв.
Fantango
В стадото

Мнениеот Fantango » Пон Яну 04, 2010 7:04 pm

Малка промяна. Сега майка ми каза че не е кръв ами прозрачна течност със кафеникаво-червен оттенък .Като гледах салфетката по краищата на попитото беше най-наситено и съм се объркал.Не че значи че му няма нищо но да изясня.
Fantango
В стадото

Мнениеот ИНА » Пон Яну 04, 2010 7:16 pm

Преди да роди женската или след като роди мъжкия веднага я покрива.Възможно е да е нещо съвсем обикновенно,но задължително го заведете на ветринар.Да му прегледат и задължително и пишлето.Да пишете после какво е станало.
Аватар
ИНА
В пасажа

Мнениеот Fantango » Пон Яну 04, 2010 7:22 pm

Сега взех една туфа за уши ,напоих я с вода и натърках там където има изсъхнала течност по клетката и клони бая към кафявото ама пак си е изпикано де ...
Fantango
В стадото

Мнениеот Fantango » Пон Яну 04, 2010 7:59 pm

ИНА написа:Преди да роди женската или след като роди мъжкия веднага я покрива.Възможно е да е нещо съвсем обикновенно,но задължително го заведете на ветринар.Да му прегледат и задължително и пишлето.Да пишете после какво е станало.

как така я покрива ?! :ag:
Fantango
В стадото

Мнениеот ИНА » Пон Яну 04, 2010 8:47 pm

Ами така,Правят нави бебета :ag: .
Аватар
ИНА
В пасажа

Мнениеот Fantango » Пон Яну 04, 2010 8:55 pm

ИНА написа:Ами така,Правят нави бебета :ag: .

значи тази кафява течност са хормони?
Fantango
В стадото

Назад към Чинчила