Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Въпроси относно чинчилите

Въпроси относно чинчилите

Мнениеот Бела » Нед Май 22, 2011 5:15 pm

Знам,че във форума има много теми за чинчили,но реших да направя темата ако някой(като мен)въпреки че рови из форума не намира отговор на някои въпроси
-Скъпи ли са чинчилите(не съм сигурна по колко пари са)
-Възможно ли е чинчилата да се държи злобно и да хапе
-Кое е по-добре(мъжка или жеска чинчила)
-как на пръв поглед изглежда една здрава чинчила?
Предварително благодаря за отговорите
Бела

Re: Въпроси относно чинчилите

Мнениеот Savina.Dimitar » Сря Юни 08, 2011 3:51 pm

Здравейте и от мен! :ab: Преди две седмици приятелят ми ми подари чинчила-мьжка е(Чарли :ab: ).Той барзо свикна с нас, много е игрив и доста лакум.Преди 2 дни аз подарих на приятеля си и на Чарли женска (Изи :ab: ). В магазина казаха ,че е бременна(от Чарли,тай като те са живеели заедно).Тя е доста плашлива,крие се и само звук да чуе направо и изкача сьрцето.В една клетка ги гледаме,това редно ли е?Та имам 2 вьпроса: 1.Как да и помогнем да свикне по барзо? 2.Какви специални грижи трябват за нея,както и за малките преди и след раждането,ако изобщо е бременна? Ще сьм благодарна ако някои ми отговори!!!
Savina.Dimitar
Животинче с въпрос

Мнениеот selgomez97 » Сря Юни 08, 2011 4:04 pm

viewtopic.php?f=99&t=8283
Ето тази тема, мисля че бе ти помогнала доста...тук пише всииичко свързано с чинчилите! :ab:
На всичките ти въпроси има отговори..дори и да не потърсиш тук - в сайта..просто напиши в google: "цена на чинчила" и ще ти излезе...и аз съм се интересувала от това...бебетата - чинчили са около 80-100 лв.
Вече възрастните чинчили са над 100 лв. Има по 120 лв. и т.н. ... :ab: Позаинтересувай се малко повече..не да чакаш всичко на готово! :ab: Информацията я има в много сайтове, просто е нужно да се поразровиш малко..
"Love is when a puppy licks your face... even after you left him alone all day."
Аватар
selgomez97
В пасажа

Мнениеот Misho » Сря Юни 08, 2011 4:14 pm

Един потребител от форума ги продава за 50 лв.
Аватар
Misho
В пасажа

Назад към Чинчила