Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Притеснявамм се ......

Притеснявамм се ......

Мнениеот petko_i.p » Пон Май 30, 2011 7:00 pm

Притеснявам се че ччинчилите ми няма да се разбярат ... Мъжкия е бял на 7 месеца а женската на година и половина . Според вас ще се разберат ли ? Женската само го напада . В отделни клетки са да си осещат миризмите. Предстои правене на нова по голяма клетка и мисля че ще се сдобрят някак си . Молявии помогнетте
Аватар
petko_i.p
Животинче с въпрос

Re: Притеснявамм се ......

Мнениеот Бела » Вто Май 31, 2011 8:41 pm

Аз не съм голям спечциалист по чинчилите но най-добре ги раздели ако се кара.Гледай ги отделно!
Бела

Мнениеот Koset0 » Вто Май 31, 2011 9:29 pm

Бела написа:Аз не съм голям спечциалист по чинчилите но най-добре ги раздели ако се кара.Гледай ги отделно!

Не е така! Пускай ги заедно на разходки. Отначало ще се карат и ще намираш по някое фитилче козина. След това като ще свикнат да се разхождат заедно, само не давай да се стига до големи побоища, кръв и т.н

Успех със събирането им ! :ab:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Misho » Сря Юни 01, 2011 9:43 am

Както каза Koset0 ги пускай заедно,но бях чел че трябва да е на неутрална територия.
Аватар
Misho
В пасажа

Мнениеот meri » Сря Юни 01, 2011 12:13 pm

Аз пък както винаги ще ти кажа да поразгледаш темите за поведение. :ag:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот petko_i.p » Чет Юни 02, 2011 7:51 pm

А прблем ли ще е с размножаването им ако мъжкия е на 7 месеца а женската на 1 г. и 5 месеца ?? ?
Аватар
petko_i.p
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Пет Юни 03, 2011 1:45 pm

Не, обаче има доста да чакаш!
Първо докато станат двойка им трябва малко време. Мъжкият вече може да става баща. Трябва да почакаш да се опознаят добре, защото няма да пуска на мъжкия. Моите са от 3 месеца заедно и са в една клетка, гушкат се, целуват се и все пак не мисля, че женската ми е бременна. Както предполагам знаеш, първата бременност на чинчилите трае 3- 3,5 месеца. След още толкова време малките вече стават самостоятелни. Мери е права- разгледай темите в подфорума за чинчили. Има и за размножаването им. Ако има нещо друго, попитай в тази тема : )
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот petko_i.p » Пет Юни 03, 2011 5:52 pm

Koset0 написа:Не, обаче има доста да чакаш!
Първо докато станат двойка им трябва малко време. Мъжкият вече може да става баща. Трябва да почакаш да се опознаят добре, защото няма да пуска на мъжкия. Моите са от 3 месеца заедно и са в една клетка, гушкат се, целуват се и все пак не мисля, че женската ми е бременна. Както предполагам знаеш, първата бременност на чинчилите трае 3- 3,5 месеца. След още толкова време малките вече стават самостоятелни. Мери е права- разгледай темите в подфорума за чинчили. Има и за размножаването им. Ако има нещо друго, попитай в тази тема : )

Meрси , иначе аз съм на ясно с нещата просто никаде не намерих дали ще е проблем с мъжкия . Сега съм ги пуснал и ги наблюдавам в стаята , постепенно изглаждат отношенията :ajaweki: :ab: :ab:
Аватар
petko_i.p
Животинче с въпрос

Назад към Чинчила