Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Един труден въпрос

Един труден въпрос

Мнениеот Exirian » Нед Ное 20, 2011 10:08 pm

Здравейте, пиша с голяма мъка тази тема, но поради непрекъснато увеличаващите се ежедневни проблеми, следване и работа, не смятам, че ще мога да продължа да се грижа за чинчилите ми по начина, който заслужават тези животинки.[mood_feelings_hurt.gif]
Мъжкият е черен и е на 3 години, а женската- бяла и е на 1,5г.От 2 седмици си имат и малко, което е сиво. Не са боледували от нищо, водени са на ветеринар редовно, само женската си беше счупила зъба веднъж ,но той порастна за десетина дни.
Но да минем към същество. Коя ще е по-добрата ми алтернатива, при положение, че не желая просто "да се отърва" от тях, а искам да отидат на място, където ще се грижат добре за тях. Онзи ден бях в зоопарка и ми казаха ,че биха ги приели. Отидох и видях къде ги държат, и терариума беше доста просторен и ми направи добро впечатление, но дали биха се чувствали добре там? Или пък да търся някой ,който би ги взел,даже съм съгласен и да помагам с плащането на храна и другите необходими неща. Бих желал да чуя мнения, ако има запознати с условията в зоопарк-а, а и предложения ще бъдат полезни.
Благодаря предварително!
Exirian
Животинче с въпрос

Re: Един труден въпрос

Мнениеот top4o » Пон Ное 21, 2011 8:07 pm

Не ги давайте на зоопарка. Видяхте ли пясъка в който се къпят? Храната която им дават? Моля ви, ако искате да направите най - доброто за животните им потърсете дом. Ако бебето е женско, даже ако искате ще ви свържа със едно момиче да говорите с нея и родителите и те си имат мъжка и си търсят женска независимо от цвета. Само моля ви, не ги давайте на зоопарка!
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Re: Един труден въпрос

Мнениеот Nova » Вто Ное 22, 2011 1:30 pm

Писах ви ЛС.
Аватар
Nova
В стадото

Назад към Чинчила