Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Полът на моите чинчили

Полът на моите чинчили

Мнениеот deqn_0000 » Пон Авг 26, 2013 9:47 pm

Купих си чинчила, която се предполага, че е женска. Минаха 2 месеца и си купих още една, с предположения, че е мъжка. Купи ми ги и ми ги изпращаше по човек един познат на майка ми, като му заръчахме ,както казах първо женската, а после мъжката. И имам съмнения, че и двете са женски.............или мъжки. Не разбирам изобщо. От 2-3 седмици гадая, но е объркващо.
Моля, който има представа да ме ориентира какви са моите чинчилчета,за да съм спокоен и да знам какво да правя.
П.П. Ще се радвам да дадете мнения, а не да се карате как имало и други подобни и да чета повече. Изчетох доста, гледах една тема със снимки, но не ми прилича на нито едното от двете. А сега ще кача и моите снимки.
Ето на мъжката:
Изображение
И на женската:
Изображение
Аватар
deqn_0000
Животинче с въпрос

Re: Полът на моите чинчили

Мнениеот zoomaniak » Вто Авг 27, 2013 7:44 pm

Мъжка и женска са си според мен.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Re: Полът на моите чинчили

Мнениеот Koset0 » Вто Авг 27, 2013 10:34 pm

Според мен са 2 женски. Поне от това, което виждам. Ако се разбират си ги оставете така. Казвам го, защото моята женска чинчила роди 4 пъти подред (разделих ги). Женските също се изтощават Имайте го в предвид, ако ще събирате мъжка и женска. Напоследък има много обяви за чинчили, а и като цяло хубав дом не се намира толкова лесно. Надявам се ме разбирате какво имам на предвид. Просто съм длъжен да предупредя.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Назад към Чинчила