Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Дали чинчилата може да се извежда навън?

Дали чинчилата може да се извежда навън?

Мнениеот wild_rose » Нед Яну 11, 2009 8:27 pm

Дали чинчилата може да се извежда навън, когато не е много горещо... Със специален повод?! :ap:
wild_rose
Животинче с въпрос

Re: Дали чинчилата може да се извежда навън?

Мнениеот Зелена фея » Нед Яну 11, 2009 9:12 pm

ако искаш да извеждаш нещо вземи си куче ;) като знам колко лесно боледуват тези животинки и всички подобни как ядат всичко и колко е мръсноо навън сърце не ми дава да си помисля дори да изведа такова животинче на разходка.. ако е в някое селце на някоя полянка изглежда даже симпатично, но например в парка или в градинката пред блока :av:
- За кармата ли говориш?
- Да, за кармата ти говоря...
Зелена фея
В стадото

Мнениеот wild_rose » Нед Яну 11, 2009 10:22 pm

O...просто си мислех дали е възможно. Наистина ли толкова лесно се разболяват hsuh
wild_rose
Животинче с въпрос

Мнениеот Зелена фея » Нед Яну 11, 2009 11:23 pm

ойй аз да не те стрснах.. извинявай просто така съм чувала :bs: пък и не мисля че главната ти цел е да разхождаш чинчилката ..
- За кармата ли говориш?
- Да, за кармата ти говоря...
Зелена фея
В стадото

Мнениеот zoomaniak » Нед Яну 11, 2009 11:31 pm

wild_rose написа:Дали чинчилата може да се извежда навън, когато не е много горещо... Със специален повод?! :ap:

Не могат.
Не е нужно.
Няма смисъл.
Рисковано е.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот barbie045 » Нед Яну 18, 2009 6:08 pm

Може да я извеждаш на бълкон малко да поседи при стайна температура навън.И да много лесно се разболяват няколко градуса по-ниска температура или влажност на въздуха и са болни.От тази газова криза вкъщи температурата се понижи с няколко градуса и ето, че се разболя.Точно вчера се върнах от ветелинар и слава на бог всичко е ок.
barbie045
В ятото

Мнениеот alena » Нед Фев 22, 2009 8:34 pm

Преди да се вземе някакво животинче, трябва първо да се намери информация, да се научи колкото може повече, защото ние сме отговорни за тези, които опитомявяме. Чинчили не трябва да се купуват на деца под 12 години, на няколко сайта срещах това предупреждение. За разходки най-добре подхожда куче. Чинчила не се ваксинира и изобщо много крехко животинче, пази се от жеги, от слънце, от течение, вода, да яде каквото трябва, а не това , което на нас ни харесва, тъй че първо информация.
alena
Животинче с въпрос

Мнениеот Gibons » Пет Юни 19, 2009 3:10 pm

Ами какво да ви кажа http://www.youtube.com/watch?v=fb8SWl6l ... re=related според мен си е чисто мъчение
Gibons
Животинче с въпрос

Назад към Чинчила