Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

1 година без теб

1 година без теб

Мнениеот kris4i » Чет Юли 02, 2009 11:59 am

Мина много време без моята сестричка - Лизи. Смятам, че трябва да й отделя местенце тук, в този подфорум. Липсва ми ужасно, често ме навестява в сънищата ми, където я гушкам и целувам, както когато беше жива.
Не знам как ще прозвучи, но я обичах повече от себе си и когато издъхваше в ръцете ми се обърнах към Господ или към кой знае какво и помолих - ако наистина има някой, нещо там горе- нека вземе няколко години от моя живот и да ги подари на нея. Нека да живее още мъничко... Но уви ...

Липсваш ми.
Обичам те.
Никога няма да те забравя.
Дано си на по-добро място.
Навестявай ме по-често в сънищата, защото е прекрасно.
Bleed on, to the waves you talk in your fevered delight now
Dreep on, under burning rooms and falling mindstars
So long, keep the sun and the moon... and tell'em of your scars
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Re: 1 година без теб

Мнениеот meri » Чет Юли 02, 2009 12:25 pm

Спомняй си я винаги с обич и тъга,така както всички ние си спомняме любимците си.На по-добро място са, вярвам в това, понякога не можем нищо да направим,въпреки огромното си желание.Съжалявам само,че времето прекарано с тях минава толкова бързо. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Чехълче » Чет Юли 02, 2009 1:42 pm

Съжалявам за загубата ти и ти изказвам съболезнованията си. Не знам дали ще те успокои, ако ти кажа, че съвсем не си единствената, изгубила любимо животинче. Моето умря преди цели 5 година на 9 август, но дори и сега, пишейки това, гледам клавиатурата през сълзи. Мен времето не ме успокои, може би само ме научи да бъда по-добра, за да се боря да заслужа да съм отново с нея в Рая.
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот 4o4incety » Чет Юли 02, 2009 4:48 pm

meri написа:Спомняй си я винаги с обич и тъга,така както всички ние си спомняме любимците си.На по-добро място са, вярвам в това, понякога не можем нищо да направим,въпреки огромното си желание.Съжалявам само,че времето прекарано с тях минава толкова бързо. [mood_feelings_hurt.gif]
Падна? Всички падат, важното е да можеш да се изправиш!
4o4incety
В пасажа

Мнениеот Borryslava » Нед Ное 15, 2009 1:52 am

Както аз обичам да си казвам-не се чуди къде е идали е добре, защото тя е на добро място-точно в стрцето ти! :ad: :bh: :as:
Borryslava
В стадото

Мнениеот ku4ence=] » Нед Ное 15, 2009 10:22 am

Съжелявам за загубата ти! icon_bawling Спомняй за нея с любов и добри чувства.Вярвам че животинките,които сме изгубили са на по-добро място icon_bawling :ba: icon_bawling
[smile096.gif]
ku4ence=]
В глутницата

Мнениеот archy » Пон Ное 16, 2009 1:31 pm

[mood_feelings_hurt.gif]
meri написа:Спомняй си я винаги с обич и тъга,така както всички ние си спомняме любимците си.На по-добро място са, вярвам в това, понякога не можем нищо да направим,въпреки огромното си желание.Съжалявам само,че времето прекарано с тях минава толкова бързо. [mood_feelings_hurt.gif]
icon_bawling
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот kris4i » Сря Май 05, 2010 4:40 pm

Днес стават 2 години откакто си отиде. Бях на гробчето й, погребана е в двора на къщата ни на село. Засадих й 5 различни вида цветенца и едно малко дръвче. :ba:
Bleed on, to the waves you talk in your fevered delight now
Dreep on, under burning rooms and falling mindstars
So long, keep the sun and the moon... and tell'em of your scars
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Мнениеот Чехълче » Сря Май 05, 2010 4:42 pm

[mood_feelings_hurt.gif]
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Назад към В тяхна памет