Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

В памет на моя Рино

В памет на моя Рино

Мнениеот desi-pufi-papi-kosti » Нед Юни 12, 2011 8:55 am

На 29.12.2010 почина моето хамстерче Рино на около 2 годинки и половина!Историята му е наистина трогваща!
С една приятелка го бяхме купили, за да го гледаме навън, но рабрахме че няма да стане и аз го прибрах у нас.Нашите искаха да го махат, но накрая аз надвих и остана да живее у нас.Не обичаше да яде друго, освен бисквитки за хамстери, храна от Зоомагазина и моркови, понякога и краставици.Когато му давах дълъг ластик за коса почваше да го дърпа и изглеждаше все едно съм го впрегнала!На 29.05.2010 почина.Дълго плаках, но накрая се примирих с фактите.Често се сещам за него с усмивка и си спомням за хубавите ни мигове!Погребах го на хубаво място, под един разцъфнал храст и често ходя там!За мен той беше удивително мишле, което ме чака на Моста на Дъгата!
:)
Аватар
desi-pufi-papi-kosti
В ятото

Re: В памет на моя Рино

Мнениеот Бела » Нед Юни 12, 2011 1:26 pm

Съжалявам за Рино [mood_feelings_hurt.gif] ..И аз имах морско свинче. Родни.Той живя при нас едва месец и почина.Не знам защо.Имаше си всичко!Знам колко е тъжно когато загубиш любимец!Съжалявам за Рино [mood_feelings_hurt.gif]
Бела

Мнениеот selgomez97 » Нед Юни 12, 2011 1:37 pm

Много съжалявам за хамстерчето ти Рино! :ba:
За жалост, тези животинки не живеят дълго... [mood_feelings_hurt.gif]
"Love is when a puppy licks your face... even after you left him alone all day."
Аватар
selgomez97
В пасажа

Мнениеот desi-pufi-papi-kosti » Вто Юни 14, 2011 8:49 am

Благодаря Ви!
Аватар
desi-pufi-papi-kosti
В ятото

Мнениеот desi-pufi-papi-kosti » Нед Юли 31, 2011 9:14 am

Рино.jpg
Аватар
desi-pufi-papi-kosti
В ятото

Мнениеот viki-Ivanova1 » Нед Ное 13, 2011 3:49 pm

desi-pufi-papi-kosti написа:
Рино.jpg

Много сладко е било историята ме трогна.Моите съболезнования дано почива в МИР!И дано е щастливо на моста на дъгата! [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
viki-Ivanova1
В ятото

Мнениеот desi-pufi-papi-kosti » Нед Ное 13, 2011 6:45 pm

Благодаря!
Аватар
desi-pufi-papi-kosti
В ятото

Мнениеот desi-pufi-papi-kosti » Чет Дек 29, 2011 5:27 pm

Миналата година на днешната дата почина моят мил Рино!Моят забавен, сладък и нежен другар!Никога не ме е хапал от злоба!Сигурно сега ме чака под Моста На Дъгата!Да почива в мир! icon_bawling :ajaaski:

П.С. Много е тъмно вече за излизане, затова утре ще му занеса цветя и свещи под неговото храстче [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
desi-pufi-papi-kosti
В ятото

Назад към В тяхна памет