Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

хапане

хапане

Мнениеот emito » Пет Юли 22, 2011 7:43 pm

Кучето ми щом го докосна по силно ме хапе,но не ме ръмжи и не е силно хапането.Може ли да ми дадете съвет как да го оправя?Аз опитах всички методи които знам,но не успях. [mood_feelings_hurt.gif]
emito

Re: хапане

Мнениеот valnata » Пет Юли 22, 2011 7:53 pm

emito написа:Кучето ми щом го докосна по силно ме хапе,но не ме ръмжи и не е силно хапането. [mood_feelings_hurt.gif]

Как по-силно го докосваш? Щипеш ли го, буташ ли го? Хапането не е сериозно, не те ръмжи.. :ai: Възможно е да го приема на игра. И моето куче ме "хапе" когато си играем. Опиши по-подробно. :ay:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот emito » Пет Юли 22, 2011 8:30 pm

Когато го милвам не ме хапе,а когато му се ровя м козината го прави.И според мен е на игра,защото много често си играем,но това е прекалино.
emito

Мнениеот valnata » Пет Юли 22, 2011 8:40 pm

emito написа:Когато го милвам не ме хапе,а когато му се ровя м козината го прави.И според мен е на игра,защото много често си играем,но това е прекалино.

Ако "м" значи много, значи е време да престанеш с ровенето и то ще спре да те хапе. Кучетата така си играят. Леко захапват ръка, пръст, нос и др. :ag: И моето е така. Просто намаляш ровенето в козината. Аз друг съвет не мога да ти дам, защото не се занимавам с обучение на кучета. За мен това е нормално.
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот emito » Пон Юли 25, 2011 7:59 pm

Разбрах от какво е било-пипала съм я там надето и биха инджексия-Може да заключвате темата.
emito

Назад към Обучение и Спорт