Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Първо зайче !

Първо зайче !

Мнениеот zaikobaiko » Чет Окт 27, 2011 6:23 pm

Здравейте ! Искам да ви питам тези , които имат мини зайчета - декоративни :) Трудно ли се гледат , подходящи ли са за апартамент искат ли мнооого грижи :) Благодаря ви предварително :) :ajatki:
zaikobaiko
Животинче с въпрос

Re: Първо зайче !

Мнениеот zoomaniak » Съб Окт 29, 2011 6:49 pm

Трябва да прочетете във форума - Темите. Има десетки, отговори на въпросите ви = Теми.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот nikol d » Вто Фев 07, 2012 3:28 pm

ами и аз имам първо зайче чета форума и се справям
Мое малко зайче-байче, аз винаги ще те помня.Ти винаги ще си в моето сърце и знай, че някой ден пак ще се видим.
nikol d
Животинче с въпрос

Мнениеот viki-Ivanova1 » Вто Фев 07, 2012 3:33 pm

Аз преди имах зайчета не се гледат много трудно не изискват някакви специални грижи не е проблем да го гледате във апартамент.Няма кой знай какви разходи да хвърляте по тях талаш сено и от онези камъчета за зъбите общо взето е лесно но като всяко животно изисква грижи и трябва не само храна и вода а и внимание първите няколко дни може да ви са тежки преди да се запознаете разбира се ще се страхува и ще ви е нужно търпение за да се спиятелите но с времето и това ще стане разбира се!Ако сериозно мислите да си взимате зайче е добре първо да прочетете из нета теми за повече информация!
Аватар
viki-Ivanova1
В ятото

Мнениеот berkitom » Вто Фев 07, 2012 4:02 pm

Както каза zoomaniak има достатъчно информация във форума.
Внимавай обаче, те са много чуствителни животни и при най леко течение се разболяват.
Аватар
berkitom
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Чет Фев 09, 2012 8:55 am

Аз имам новородено зайче и майка , прочела съм десетки форуми (не само в този сайт),говорила съм с ветеринари и се справям.Знам как ти е така че пиши ми на лс и ще ти помогна
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Назад към Зайци