Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Интериор за мини хамстер

Интериор за мини хамстер

Мнениеот Union » Сря Май 16, 2012 7:31 pm

Моето хамстерче живее в един аквариум и реших да наподобя природата, за да се чувства още по-добре. Издълбах един кокосов орех за къщичка и от кори от дърво направих нещо като катерушка, но не бях го захванал с нищо и го махнах, за да не му падне на главата като рови. Всъщност беше парче кора подпряно с друго. Та искам искам отново да му направя нещо подобно, но този път ще го захвана... мисля че със силикон, но безвреден ако вземе да го гризе. Можете ли да ми препоръчате такъв силикон, мисля че силиконите за лепене на аквариуми са подходящи, но все пак искам вие да ми кажете.
Ще кача снимки като всичко е готово.
:ab:
Аватар
Union
В стадото

Re: Интериор за мини хамстер

Мнениеот Union » Чет Май 17, 2012 4:01 pm

Никой ли няма да каже?
Аватар
Union
В стадото

Мнениеот Union » Пет Май 18, 2012 8:00 pm

Пишете, моля. Ако не става със силикон, кажете с какво.
Аватар
Union
В стадото

Мнениеот val4o99 » Вто Сеп 11, 2012 3:50 pm

Здравей! На моите хамстери им направих лабиринт от конструктор, но понеже не беше стабилен, му направих нов дървен с помощта на тате. Намерих дървена плоскост (също става и фазер). Взех дъски с широчина 5-6см. Премерих дължината и широчината на аквариума, като махна 0,5мм от двете ,за да може да се вкарва и изкарва от аквариума. В краищата направих дупки за да може да влизат и излизат. Дъските ги нарязах различна дължина. Плоскостта я заковах с пирони 3см (също става и винтчета). Поставих го на дъното но аквариума, затрупах го с талаш и от горе сложих няколко дръвчета,колелото, купичката за храна и закачих поилката.
Аватар
val4o99
Животинче с въпрос

Мнениеот zdravko089 » Пон Апр 20, 2015 9:28 am

ами тези 2 кори има начин да ги захванеш с пиронче [smile3537.gif] :ay:.
А за силикон ...
безвреден не съм чувал.
Ще успееш smiley24
Аватар
zdravko089
Животинче с въпрос

Назад към Направи си сам