Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Плъхчета- Пловдив

Плъхчета- Пловдив

Мнениеот Snow » Вто Авг 06, 2013 12:20 pm

Здравейте :) Аз наскоро се зарибих по-тези малки сладури и се чудя къде в Пловдив продават? И откъде мога да си купя хубава и не много скъпа клетка ? Благодаря предварително за информацията :)
Аватар
Snow
Животинче с въпрос

Re: Плъхчета- Пловдив

Мнениеот zoomaniak » Вто Авг 06, 2013 8:18 pm

Аксесоарите и клетката си я поръчайте през интернет.

За другото - трябва да проверя кой колега продава в Пловдив. Виж в София е по-лесно.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Snow » Вто Авг 06, 2013 10:49 pm

То в София всичко е по-лесно ;д Аз съм алергична към морски свинчета,но към хаместери и зайци не и искам да си взема от тук за да може да се срещна с човека да видя дали ще изкарам няква алергична реакция. Мислех да ми пратят от някъде другаде примерно,но ако се окажа алергична ще се чудя к'во да ги правя душиците.... И аз гледах от интернет,ама на някви клетки за 100 и 200 лв попадам и ми се струва малко много като за клетка.
Аватар
Snow
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Сря Авг 07, 2013 11:07 pm

Попитай за хора от Пловдив с плъхчета тук: http://www.facebook.com/groups/pluh4e/?fref=ts :ab: Клетка... от пазара в Подуяне? Ако нямате път към София и не се окажете алергична, все някой ще може да Ви изпрати клетка.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Cake <3 » Чет Авг 08, 2013 1:19 pm

Евтини и хубави клетки няма. Но от пазара в Подуене може да си вземете голяма (не особено качествена, но върши работа) за 60 лева.
Аватар
Cake <3
В ятото

Назад към Плъх