Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Сайт за декоративни рибки - създаване и реклама

Сайт за декоративни рибки - създаване и реклама

Мнениеот kinggod » Вто Авг 21, 2018 10:39 am

Здравейте! С мои роднини ни хрумна да създадем сайт за декоративни риби и всичко за тях и да инвестираме в него. Искаме да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Успяхме да открием екип, който ще ни помага за част от нещата. Възникнаха няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ме съветват да закупя стар, защото по-бързо ще може да се позиционира в търсачките. Ако е така, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените спомагателни блогове. Все още ли този вариант действа, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих рискувал, за да видя какви резултати ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
Можем да съдим какво е сърцето на човек по отношението му към животните https://www.geraka.com/
Аватар
kinggod
Животинче с въпрос

Назад към Говорилня